7020-7298-ico-wu.jpg

Sposoby na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć

Spaceruj i podskakuj miast jazdy taksówką

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie trenować. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego ciała oraz kondycji wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty dowodzą, że mężczyźni, którzy pokonują pieszo codziennie trzy kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej kłopotów z erekcją w porównaniu cialis tanio do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zatykanie się tętnic jest jedną z istotnych przyczyn braku wzwodu. Żyły funkcjonują na najlepszym poziomie tylko wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby od razu realizować wszystkich trudnych ćwiczeń członka, aby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Niezmiernie proste ćwiczenie, jak spacer w miejsce zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, żeby otrzymać dostrzegalną różnicę błyskawicznie i w wygodny sposób. Kolokwialnie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Jak pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to faktycznie możesz mieć erekcję. Bierze się to stąd, ponieważ zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem istnienia nietrwałego, jednak niesłychanie aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Kiedy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust lub do penisa. Nigdy nie odczułeś małego drżenia tam na dole podczas ziewania? Jest to efekt tego, że tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i okolic penisa. Pamiętaj w takim razie o częstym ziewaniu oraz wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię wezmą za leniucha.

Śpij długo i dobrze

Po seksie twój penis jest z reguły wyczerpany. Musi wypocząć. Dlatego szalenie ważne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W trakcie odpowiedniego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej zabawy z partnerką. W ten sposób twoje ciało raportuje ci, iż twój członek jest tania kamagra zdrowy i gotowy znowu do działania. Twój członek “ładuje się” w trakcie snu. Tak więc dla silnej oraz zdrowej erekcji, niczym nie zmącony oraz długi sen jest niezwykle istotny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *