8193-6047-ico-wu.jpg

Wszystko o męskosci

Young happy couple in bed

Seks może być bolesny

Stosunek, który w większości wypadków jest przyjemnością, czasami może być dla mężczyzny dość bolesny. Jest tak wtedy, kiedy cierpisz na 1 z 5 chorób. Poznaj przyczyny, które mogą przemienić przyjemne chwile w koszmar.

Tych 5 przyczyn to: zakażenie dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, levitra rodzaj infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie gruczołu krokowego oraz choroba Peyroniego. Wymienione choroby można leczyć farmaceutykami tradycyjnymi, z reguły lekami na receptę, przepisywanymi przez lekarza. Znane są także domowe sposoby leczenia niektórych z nich.

Prawdopodobnie wszyscy mężczyźni lubią stosunki seksualne, ale tych parę przypadłości może doprowadzić do tego, iż twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć nieco więcej o tych chorobach oraz o sposobach pozbycia się ich, jeżeli już cię będą dotyczyły.

Zakażenie dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną opanowane przez bakterie, to zaczynasz cierpieć na infekcję dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki i wywołać nieodwracalne ich uszkodzenie. Większa część zakażeń dróg moczowych rozpoczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistego kanału, przez który wydalasz mocz cialis z pęcherza moczowego. Zarazki, które wywołują zakażenia, w większości wypadków znajdują się w jelicie grubym i są także w stolcu. Twoje szanse na zakażenie dróg moczowych są większe, jeśli wypijasz za mało płynów, albo jeśli chorujesz na cukrzycę. Powiększenie gruczołów prostaty lub kamienie nerkowe także pogłębiają ryzyko zakażenia dróg moczowych.

Dodaj komentarz