8130-28-ico-wu.jpg

Łatwe? To do dzieła, a raczej do sypialni!

Apetyt na seks zależy głównie od naszego nastawienia – jeśli mamy motywację do przeprowadzenia zbliżenia, zapewnia nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to ważne nie tylko dla dziewczyn!), doceniani przez partnerkę a sama działalność seksualna jest identyczna z naszymi preferencjami, prawdopodobnie nic nie stanie na przeszkodzie żeby czerpać z niej jak największą satysfakcję. Jednakże instynkt seksualny, choć jest sprawą ducha, uzależniony jest też od potencjału organizmu. potencja
Dlatego poza troską o stosowną oprawę zbliżenia, warto 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować wcześniej swój organizm, aby sprostał zadaniom, jakie pragniemy przed nim postawić. Kluczowy jest sen, ruch, zdrowa odżywianie oraz odrzucenie używek (spożywanie zbyt dużej ilości kawy czy piwa działa niezmiernie negatywnie na możliwości erekcji, nie istnieje też coś takiego jak bezpieczna liczba wypalanych papierosów – każda ilość obniża sprawność seksualną!).

Oprócz wypunktowanych w artykule sposobów, każdy z nas mógłby polecić kilka własnych, które sprawiają, iż apetyt seksualny rośnie. Czy jest to nasz ukochany rodzaj wypoczynku, masaż, gorąca kąpiel: próbowanie smacznego oraz pomysłowego posiłku: miło oraz sielsko albo aktywnie i ekscytująco spędzony dzień, oczekiwanie na realizację fantazji seksualnej ustalonej uprzednio z partnerką… Mniejsza o to jaki mamy sposób na zrelaksowanie się i bycie tu i teraz z drugą osobą, kluczowe jest żeby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj viagra tanio

Dodaj komentarz