5222-3009-ico-wu.jpg

Przyczyny niepełnej potencji

2020-4611-ico-wu.jpg

Kłopoty ze wzwodem są osobistym problemem. W końcu potencja dla niektórych jest symbolem ich sprawności seksualnej. To sprawia, iż mężczyźni nie tylko nie chcą (nie umieją) wspominać o tym zaburzeniu, ale wręcz sami nie wierzą, że ich to spotkało. Zaburzenia erekcji to poważny test dla każdego mężczyzny. Mimo to mężczyźni muszą zrozumieć, iż są to zaburzenia do wyleczenia. Należy jedynie zwalczyć nieśmiałość i zgłosić się do seksuologa. Zwiększenie wzwodu jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń erekcji
Problemy z potencją, zaburzenia wytrysku to dość powtarzające się dolegliwości. Dotyczą około 10 procent męskiej populacji. Problem wzmaga się, bo powiększają się czynniki powodujące zaburzenia wzwodu. Zauważa się częstsze zachorowania na
cialis cena cukrzycę, schorzenia układu krążenia oraz depresje. Zaburzenia wzwodu mogą dotyczyć mężczyzn w dowolnym wieku. Różne będą powody tych problemów.

U młodych panów, czyli przed ukończeniem 30 lat schorzenia najczęściej będą wynikać z podłoża psychologicznego. U starszych panów kłopoty mogą być następstwem niektórych chorób. Niepełna erekcja lub jej brak mogą być spowodowane problemami naczyniowymi.
tekst dostepny na stronie tania levitra

Dodaj komentarz