1542-5204-ico-wu.jpg

Bicze wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to procesy bazujące na ściskaniu pewnych miejsc na stopach. U mężczyzn należy pobudzać nerwy zlokalizowane na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i ostrożnie naciskać na pięty. Akupresurę można zacząć od lekkich muśnięć i z czasem regulować siłę nacisku. Każdą piętę należy badać przez około 5 minut.
Panie szybciej reagują na dotykanie miejsc umiejscowionych wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od wyrostków kręgowych. Dotykanie tych punktów jest doskonałym pomysłem na rozpoczęcie miłosnej gry. Kobiety mogą się odwdzięczyć masowaniem miejsca tuż nad włosami łonowymi swojego partnera. Pobudzą przez to penisa. Dzięki codziennym masażom pożycie seksualne tania viagraokaże się być bardziej udane.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które podobnie jak te umieszczone na stopach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Naciskanie tych receptorów wzmacnia funkcjonowanie narządów płciowych. Takie masowanie może pozytywnie wpłynąć na problemy z potencją.
Masaż uszu nie powinien trwać więcej niż pięć minut. Jeżeli kochankowie chcą spróbować uciskania określonych receptorów, to trzeba udać się do lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą dokładnie, które punkty należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra

Dodaj komentarz